Etusivu : Ohjelmat : Lataukset : Tilaukset : Yhteystiedot

   


Yhteystiedot

Ohjelmistotuotanto:

Webdesign Mika Salonen
Multiojankatu 8 G 73
33850 TAMPERE

045 672 6722
software@mikasalonen.com
www.mikasalonen.com

Internet-sivupalvelut:

Webdesign Mika Salonen
Multiojankatu 8 G 73
33850 TAMPERE

045 672 6722
info@webdesignsalonen.com
www.webdesignsalonen.com


   
   


Virheilmoitukset, kysymykset ja kehitysideat

Virheilmoituksia lähetettäessä on hyvä kuvailla mahdollisimman tarkasti se, mitä teit, mitä tapahtui, mitä versiota ohjelmasta käytät, mahdolliset virheilmoitukset sekä käyttämäsi tietokoneen tyyppi ja käyttöjärjestelmä sekä muut mielestäsi olennaiset seikat.

Advanced FileTimer
advancedfiletimer@mikasalonen.com

Asema
asema@mikasalonen.com

Drive
drive@mikasalonen.com

FavHTML
favhtml@mikasalonen.com

FileTime
filetime@mikasalonen.com

Heksa
heksa@mikasalonen.com

Kuvaseiveri
kuvaseiveri@mikasalonen.com

Monikorvaus
monikorvaus@mikasalonen.com

NetKesto
netkesto@mikasalonen.com

Opari
opari@mikasalonen.com

Poisto
poisto@mikasalonen.com

Remove
remove@mikasalonen.com

Tikki
tikki@mikasalonen.com

Upotus
upotus@mikasalonen.com

Viikonpäivä
viikonpaiva@mikasalonen.com


 
   

Copyright © 1999-2017 Webdesign Mika Salonen

 

Sivun alkuun